Συμμετοχή στο Πανελλήνιο Συνέδριο Όψεις του Αειφόρου Σχολείου
Μανιτάρια στην πόλη
25 Οκτωβρίου 2017

ΤΗΣ ΑΡΤΑΣ ΤΟ ΓΙΟΦΥΡΙ

Notice: Undefined offset: 3 in /unitswww1/unitswww12/att-d/3gym-argyr/3gymargy/public_html/wp-content/themes/betheme/functions.php on line 2

Notice: Undefined offset: 4 in /unitswww1/unitswww12/att-d/3gym-argyr/3gymargy/public_html/wp-content/themes/betheme/functions.php on line 2

Το δημοτικό τραγούδι «Της Άρτας το γιοφύρι» έδωσε πολλές ευκαιρίες για γόνιμο προβληματισμό και ανταλλαγή απόψεων γύρω από θέματα προσωπικού και συλλογικού μόχθου, ακόμα και θυσίας με τα οποία έχει αναπόφευκτα συνδεθεί η ανθρώπινη πρόοδος και η πολιτισμική δημιουργία του τόπου μας javax comm 다운로드. Η λαϊκή ψυχή ενέπνευσε τους μαθητές του Γ3 και Γ4 που εξέφρασαν πρωτοβουλίες για τη διερεύνηση ειδικότερων θεμάτων όπως τη διαδικασία κατασκευής γεφυρών και τη θέση της γυναίκας συγχρονικά και διαχρονικά Download only with heart. Χαρακτηριστική είναι η μακέτα γεφυριού που επιμελήθηκε η μαθήτρια του Γ4 Τριανταφυλλοπούλου Παναγιώτα με ιδιαίτερη επιδεξιότητα και άρτιο αισθητικό αποτέλεσμα Download manual installation files.