ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ της 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 1940
26 Οκτωβρίου 2018
15 Νοεμβρίου 2018

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Notice: Undefined offset: 3 in /unitswww1/unitswww12/att-d/3gym-argyr/3gymargy/public_html/wp-content/themes/betheme/functions.php on line 2

Την Τρίτη 30/10/2018 και ώρα 13.30 συγκλήθηκε Σχολικό Συμβούλιο σύμφωνα με τις κείμενες διατάξεις με συμμετοχή του Συλλόγου των Καθηγητών του Σχολείου μας, του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, του 15μελούς συμβουλίου καθώς και του κ I downloaded staying in the wind. Νικοθόδη Ευάγγελου Αντιδήμαρχου Παιδείας του Δήμου μας, όπου σε συνεργατικό κλίμα συζητήθηκαν θέματα που αφορούν στην εύρυθμη λειτουργία του Σχολείου Download Windy City. Οι συμμετέχοντες εξέφρασαν ενδιαφέρουσες δημιουργικές προτάσεις και πάρθηκαν από κοινού σημαντικές αποφάσεις 전쟁시뮬레이터.