ΕΠΕΤΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ
Διαγωνισμός Πατάκη
27 Νοεμβρίου 2018

OPEN DOORS SCHOOL

Το σχολείο μας, ως ανοικτό σύστημα, επιδιώκοντας τη μέγιστη δυνατή γονεϊκή εμπλοκή για την ακαδημαϊκή και παιδαγωγική πρόοδο των μαθητών, εφαρμόζει κατά την τρέχουσα σχολική χρονιά 2018-19 το Ευρωπαϊκό Πρόγραμμα  OSD «Open School Doors », σε συνεργασία με την Ελληνογερμανική Αγωγή και το Ινστιτούτο Διόφαντος weblogic 8 1 다운로드. Ομάδα- στόχος του Προγράμματος αποτελούν οι γονείς μαθητών που κατάγονται από άλλες χώρες, οι οποίοι καλούνται να συμπληρώσουν σε πρώτη φάση ερωτηματολόγιο που αφορά τις στάσεις και τις προσδοκίες τους από το Γυμνάσιο Download HiQ Winners and Losers. Το Πρόγραμμα θα επεξεργαστεί τα αποτελέσματα και θα τα αξιοποιήσει προς όφελος της ευρυθμίας του σχολείου στην οποία η γονεϊκή εμπλοκή και συνεργασία είναι πάντα απαραίτητη Seal Complete. Για οποιαδήποτε απορία και διευκρίνιση μπορείτε να απευθύνεστε στην υπεύθυνη για την πιλοτική εφαρμογή του Προγράμματος, κα Σουρίδη Παναγιώτα Download the Logan Korean subtitles.