Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (ΟΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΟΙ)
11 Δεκεμβρίου 2018
Make A Wish
11 Δεκεμβρίου 2018

ACTIONAID

Notice: Undefined offset: 3 in /unitswww1/unitswww12/att-d/3gym-argyr/3gymargy/public_html/wp-content/themes/betheme/functions.php on line 2

Για δεύτερη συνεχή χρονιά οι μαθητές του Β2 υποστηρίζουν το φιλανθρωπικό έργο της Actionaid  αναλαμβάνοντας ως ομάδα Πρόγραμμα Αναδοχής  παιδιού από την Αιθιοπία sai. Η συμμετοχή των μαθητών και μαθητριών στο Πρόγραμμα διαμορφώθηκε ως ώριμο αίτημα ενεργού στάσης απέναντι στο παγκόσμιο πρόβλημα της φτώχειας κατά την περσινή χρονιά, με αίτημα την προάσπιση των Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων και των Δικαιωμάτων του Παιδιού centos openjdk 1.8. Οι αρχές της Actionaid μας εκφράζουν διαχρονικά και συμπορευόμαστε και κατά την τρέχουσα χρονιά στο δύσκολο έργο του οργανισμού Download the vgl collection!