Η ΟΜΑΔΑ ΡΗΤΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ “ΟΙ 12 ΕΝΟΡΚΟΙ”

ΒΡΑΒΕΥΣΗ 3ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΩΣ ΑΕΙΦΟΡΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
10 Ιανουαρίου 2020
ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΟΔΥ
13 Μαρτίου 2020

Η ΟΜΑΔΑ ΡΗΤΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ “ΟΙ 12 ΕΝΟΡΚΟΙ”

Notice: Undefined offset: 3 in /unitswww1/unitswww12/att-d/3gym-argyr/3gymargy/public_html/wp-content/themes/betheme/functions.php on line 2

Notice: Undefined offset: 4 in /unitswww1/unitswww12/att-d/3gym-argyr/3gymargy/public_html/wp-content/themes/betheme/functions.php on line 2
directx 11.1

Η Ομάδα Ρητορικής «Μιλάμε δυνατά!» παρακολούθησε στις 29/12/2019 τη θεατρική παράσταση «Οι 12 Ένορκοι» στο Θέατρο Αλκμήνη, σε μετάφραση και σκηνοθεσία της Κωνσταντίνας Νικολαΐδη Ubuntu 14.04 Hangul. Οι μαθητές και οι μαθήτριες απόλαυσαν το πασίγνωστο έργο, ένα δικαστικό δράμα, που αποτελεί μια επίδειξη των δυνατοτήτων του λόγου για την προάσπιση των θεμελιωδών ανθρωπίνων δικαιωμάτων, όπως αυτό της δικαιοσύνης και της δημοκρατίας 바이두 클라우드 bt 다운로드.